Jauna perspektyvi įmonė "Dinicė" MB, dirbdama kartu su profesionaliais architektais ir interjero dizaineriais, siūlo klientams individualių gyvenamųjų namų ir patalpų, biurų, maitinimo įstaigų, grožio salonų interjero projektavimo, dizaino ir dekoravimo paslaugas. 

 

Įmonės savininkė, turinti statybos ekonomikos ir inžinerijos išsilavinimą ir šioje srityje išdirbusi penkerius metus, save atrado interjero dizaine. Šiais metais įkūrė interjero projektavimo, dizaino, dekoravimo įmonę Panevėžyje, kurios idėjas taip pat įgyvendina daug patirties turintys architektai ir interjero dizaineriai iš Kauno, sukūrę architektūrinius sprendinius ir interjero dizainus visuomeninės paskirties pastatams, patalpoms, biurams, gyvenamiesiems namams. Paslaugos teikiamos Panevėžyje, Vilniuje ir Kaune, o kituose miestuose nuotoliniu būdu.

 

Įmonės veiklos tikslas:  konsultuoti klientus vidaus patalpų stilistikos, apdailos, dekoravimo klausimais, parengti ir įgyvendinti interjero koncepcijos projektus pagal kliento poreikius, vadovaujantis naujausiomis tendencijomis, funkcionalumu, estetika ir ekologija.

 

 

 

spausdinti